A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області

Тренінги для вчителів початкової школи продовжуються

Дата: 23.11.2023 14:44
Кількість переглядів: 7

21-22 листопада у межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» проведено тренінг для другої групи вчителів початкової школи закладів загальної середньої освіт громади.

Нагадаємо, що Програма розроблена на виконання завдань із якісної, сталої підтримки реалізації Концепції Нової української школи та відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation щодо співпраці у сфері освіти та науки.

Упродовж двох днів учасники тренінгу розширили власний досвід застосування діяльнісних практик в освітньому процесі початкової школи, активно взаємодіяли один з одним, спілкувались, творили.

Щиро дякуємо тренеру В’юнник Ользі Василівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ «Богодухівський ліцей №2», за активну співпрацю, креативність та наставництво!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!


« повернутися

Вхід для адміністратора