A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області

Електронні версії підручників

 

https://rada.info/upload/users_files/43801997/beadfa8e3dace077028a93def5d96f3e.jpg

Інститут модернізації освіти містить освітній контент навчального та науково-інформаційного характеру – електронні версії підручників для 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-11 класів, посібники, методичні матеріали у форматі pdf.    електронні версії підручників

 

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України – https://mon.gov.ua/. У розділі Електронні підручники представлена пристойна колекція у форматі pdf. Одних лише Букварів – 11 варіантів. 

 

Найповнішу колекцію підручників, необхідних для успішного навчання, можна знайти на порталі GDZ4YOU. Учні всіх класів знайдуть тут книгу з необхідного предмету. Є можливість вибрати потрібний рік видання та авторів, переглядати книги онлайн або завантажити.

 

На порталі Шкільні підручники зібрані підручники з різних предметів для учнів молодших та старших класів. 

 

Декілька сотень підручників з близько 40 найрізноманітніших дисциплін є в онлайн-бібліотеці Pidruchniki.net. Книги різних видавництв, переважно їх можна завантажити у форматі pdf. Є декілька тестів для підготовки до ЗНО.

 

На сайті видавництва Генеза ви знайдете безкоштовні електронні версії підручників з 1 до 11 класу. Книги доступні для завантаження у pdf-форматі.

 

Бібліотека Портфель надає вичерпну інформацію про книги, зокрема і номер ISBN. На головній сторінці варіантів небагато, проте якщо відкрити вкладку Підручники та вибрати потрібний клас – відкриється повний список книг для цього навчального рівня.

 

Деякі електронні підручники можна знайти на Освіта.ua. 

 

Вхід для адміністратора