A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області

Готуємося до НМТ/ЗНО

Формула успішного проходження тестування: «систематизовані знання + сформовані предметні компетентності + досвід роботи з тестами».

 

 

Чому потрібно готуватися до НМТ/ЗНО два роки?

 

Перевага перша. Час. Перегляньмо обсяг програми з обраного предмету. Теми умовно поділимо на кількість уроків підготовки за два роки (10-11кл.) і за один рік (11 кл.). Що легше? Засвоїти на уроці одну тему чи дві? Безумовно, на користь учня спрацьовує перший варіант. Тож починаймо готуватися завчасно – з 10 класу.

Перевага друга. Повторення. Згадати ввесь вивчений матеріал за кілька місяців до НМТ/ЗНО неможливо. А повторити протягом кількох годин в 11класі, усе, що підготовлено в 10, нескладно. Хто буде заперечувати, що чим більше повторяєш, тим краще засвоюєш?

Перевага третя. Якість підготовки. Починаючи підготовку за два роки, навчальний матеріал на уроках можна вивчити на «відмінно». Час не підганяє, є можливість підійти до вчителя й отримати консультацію щодо складної теми або самостійно знайти відповіді в Інтернеті.

Перевага четверта. Збереження здоров’я. Прискорений темп підготовки до НМТ/ЗНО в 11 класі ( і не з одного предмету!) викликає в старшокласників перенапруження нервової системи. Відсутність повноцінного відпочинку, недотримання режиму дня ( треба ж на завтра все зробити!) ніяк не сприятиме не лише зміцненню здоров’я, а й якості підготовки до НМТ/ЗНО. А до цього додати повсякденні шкільні турботи, вирішення побутових питань, якісь непередбачувані проблемні справи. Разом із цим не забуваймо про оцінки з решти навчальних шкільних предметів – про свідоцтво. Тож бережімо здоров’я – починаймо готуватися до НМТ/ЗНО в 10 класі!

П’ята перевага. Система та ритм. Якщо почати підготовку в 10 класі, учень встигає продумано й осмислено обрати собі помічників для підготовки: посібники, учителів, навчальні сайти. Вибудовується своєрідний формат : чітка практична система та ритм навчання. Система індивідуальна для кожного. Виробляється свій почерк підготовки предметів до складання НМТ/ЗНО. А в 11 класі цей почерк лише удосконалюється й поліпшується.

Перевага шоста. Знайомі тести. Кожного року обновлюються графіки проведення НМТ/ЗНО. А формати завдань, якщо і змінюються, то базуються вони на попередніх. Для одинадцятикласника, який розпочав підготовку з 10 класу, нові тести будуть здаватися знайомими. Значить і хвилювання обмежуються.

Почнімо заздалегідь! І вистачить часу на все: навчання, прогулянки, відпочинок на природі, улюблені справи.

 

Вхід для адміністратора