A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області

Сертифікацію успішно пройдено

Дата: 16.12.2021 16:06
Кількість переглядів: 47

            Державною службою якості освіти України оприлюднені результати сертифікації вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2021 році.

            На участь у сертифікації від нашої громади зареєструвалися та успішно її пройшли 4 вчителя: Ольга Десятниченко, Тамара Вініченко  з КЗ «Богодухівський ліцей №2», Інна Дегтяр, Олена Оксенич  з КЗ «Богодухівський  ліцей №3.

             Сертифікація як пілотний проєкт триває в Україні третій рік і має на меті оцінювання професійних компетентностей педагогів. Вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін в освіті, які готові поширювати свій досвід, прагнуть до самовдосконалення та розвитку.

              У 2021 році сертифікація здійснювалась у три етапи: оцінювання фахових знань та умінь учителів за допомогою незалежного тестування, самооцінювання власної педагогічної діяльності, вивчення практичного досвіду експертами.

              Третій етап сертифікації тривав з 20 вересня до 26 листопада 2021 року. У зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з поширенням коронавірусної інфекції, цей етап був проведений у дистанційному режимі з використанням електронних платформ.

                Педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, отримують надбавку до заробітної плати у розмірі 20%. Також проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації та є підставою для надання відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

             Сертифікат одержали ті учасники, які набрали кількість балів, що дорівнює або перевищує пороговий бал – 94.  Цей бал щороку визначається комісією, яку створює Державна служба якості освіти України.

               Тож вітаємо   наших вчителів з черговою перемогою. Пишаємося вами!


« повернутися

Вхід для адміністратора