A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Богодухівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Богодухівської міської ради Харківської області

Навчання вчителів закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 25.10.2021 12:02
Кількість переглядів: 35

Сьогодні у Комунальних закладах «Богодухівський ліцей №2» та «Богодухівський ліцей №3» розпочато навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

        Дві групи вчителів початкових класів розпочали навчання за темою «Упровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес початкової школи», дві групи вчителів української мови та літератури за темою «Професійна діяльність вчителя української мови та літератури. Формування ключових компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» та одна група вчителів історії за темою «Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти, формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках предметів та галузевих інтегрованих курсів громадянської та історичної освітньої галузі».

        Навчання триватимуть два дні (15 годин), проводять їх сертифіковані педагоги-тренери, які пройшли навчання у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».


« повернутися

Вхід для адміністратора